Kamp Tatili Yapacaklara 3 İpucu

 

Kamp  Tatili ,yoğun tempo ve kargaşadan uzaklaşmak isteyenlerin ilk aklına gelen tatil modelidir kesinlikle. Özellikle; doğayı seven, özgürlüğüne düşkün,anı yaşamayı seven ve sürprizlere açık biriysen kamp tatili kesinlikle senin için idealdir.Kamp tatili güzel olduğu kadar tehlikeli veya zorlu olabilir.Bu konuda tecrübe ve araştırmalarımızla Kamp Rehberin olarak, güvende olmanıza ve işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olmaya çalışacağız.

Aşağıda sıraladığımız başlıkların tamamına göz atmanı rica ediyoruz,birkaç saniye kaybedebilirsin ama kesinlikle kazanacağın çok şey var.

Kamp Tatili Yapacaklar Dikkat Etmesi Gereken 3 Tavsiye

 

  • Yalnız kamp yapmayın!

 

Kamp ne kadar yalnızlığı çağrıştırsa da kesinlikle tek başınıza kamp yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Yanınızda birinin olması öncelikte güvende hissetmenize yardımcı olur.Kamp yaparken bir çok konuda yardımlaşabilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz.Özellikle de yanınızda sevdiğiniz biri (arkadaş,eş,kardeş) varsa daha çok eğleneceğinize garanti verebilirim

Kamp yaparken birlikte daha çok eğlenebilirsiniz.
Kamp yaparken birlikte daha çok eğlenebilirsiniz.
kamp rehberi yol planı KAMP REHBERİ Kamp Tatili Yapacaklara 3 İpucu
Kamp yapacağınız yeri ve ulaşımı önceden planlayın.
  •  Planlı olun!

Öncelikle kamp yapmayı planladığınız yer ile ilgili bilgi sahibi olun,bazı kamp yerleri için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.Hava durumuna da dikkat edin lütfen.İyi bir tatil için yol planınızı tatilden önce hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Ulaşım konusunda; kendi arabanız ile seyahat edecekseniz arabanızın bakımını yapın,seyahat firmalarını kullanacaksanız biletinizi önceden almayı unutmayın lütfen.Kimse kötü bir başlangıç yapmak istemez.

  • Kamp Tatili Ekipmanları

Kamp yerimizi ve ulaşımımızı planladığınıza göre artık ihtiyaçlarımızı belirleyebiliriz.Özelikle bu konuda Kamp ekipmanları sayfamıza göz atmanızı rica ediyoruz.Tatiliniz iyi geçmesi için olmazsa olmazları belirlemenize yardımcı olacağına eminim.

  • Çadır ve Çadır ekipmanları

 Hem güvenlik hem rahatlık açısından kamp tatili boyunca en çok yararlanacağımız ekipmanları seçerken dikkat etmemiz gerekenleri detaylıca anlattığımız …. yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  • İlk yardım çantası

  Küçük bir kesik bile çok önemlidir mutlaka yanınızda taşımanızı tavsiye ediyoruz

  • Mutfak Ekipmanları

 Enerjini yüksek tutmanız çok önemli, mutfak ekipmanlarını seçerken dikkat etmemiz gerekenleri detaylıca anlattığımız …. yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

  • Çanta ve Diğer Ekipmanlar

 Tüm bu ekipmanları taşımanıza ve taşırken zorluk çekmemeniz için çanta seçimi çok önemlidir.Çanta ve diğer ekipmanları seçerken dikkat etmemiz gerekenleri detaylıca anlattığımız …. yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

kam ekipmanları KAMP REHBERİ Kamp Tatili Yapacaklara 3 İpucu
Kamp ekipmanlarını tamamlayın.

 

”Tüm kamp ekipmanlarınızı önceden deneyin”

 

3 maddeye kadar indirdiğimiz bu yazıyı okuduğunuz için Teşekkür Ederiz. Tabi ki şuanda kamp yapmaya hazırsınız diyemeyiz.Öğrenmeniz gereken diğer konuları, ” Kamp Rehberi : Bilgiler ”kısmındaki diğer başlıklarda bulabilirsiniz

Kamp Rehberiniz olarak sizden ricamız; kamp yaptığınız yerleri bulduğunuz gibi temiz bırakmanız.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir